PAZAR GÜNÜ ATÖLYESİ ÖĞRENCİ LİSTESİ

    1. ATÖLYE SAAT 2. ATÖLYE SAAT
Ali İhsan Şentürk   Robot 15:00 - 16:30 Sinema 16:45 - 18:15
Hümeyra Dağlar   Robot 15:00 - 16:30 Sinema 16:45 - 18:15
Ahmet Bölük   Robot 15:00 - 16:30 Sinema 16:45 - 18:15
Fatma Ebrar Nas   Robot 15:00 - 16:30 Sinema 16:45 - 18:15
Ahmet Bilal Tunç   Robot 15:00 - 16:30 Sinema 16:45 - 18:15
Bünyamin Kalaycı   Robot 15:00 - 16:30 Sinema 16:45 - 18:15
Rahime Yazar   Robot 15:00 - 16:30 Sinema 16:45 - 18:15
Fatma Zehra Tunç   Robot 11:30-13:00 Mat.&Zeka 13:15-14:45
Yusuf Eymen Tunç   Robot 11:30-13:00 Mat.&Zeka 13:15-14:45
Selime Nur Özyurt   Robot 11:30-13:00 Mat.&Zeka 13:15-14:45
Elif Akbey   Sinema 11:30-13:00 Mat.&Zeka 13:15-14:45
F. Betül Tüzgen   Robot 11:30-13:00 Mat.&Zeka 13:15-14:45
Sencer Sedat Barik   Robot 11:30-13:00 Mat.&Zeka 13:15-14:45
Ömer Faruk Kızıltunç   Robot 11:30-13:00 Mat.&Zeka 13:15-14:45
Osman Alp   Robot 11:30-13:00 Sinema 13:15-14:45
A.Berat Boşça   Robot 11:30-13:00 Mat&Zeka 13:15-14:45
Ahmet Yahya Dörtlüoğlu   Robot 11:30-13:00 Mat.&Zeka 13:15-14:45
Serhat Tokbaş   Mat.&Zeka 11:30-13:00 Robot 13:15-14:45
Salih Orbay   Sinema 11:30-13:00 Robot 13:15-14:45
Tahsin Orbay   Sinema 11:30-13:00 Robot 13:15-14:45
M.Uhud Özdemir   Sinema 11:30-13:00 Robot 13:15-14:45
A.Okan Dağlar   mat 11:30-13:00 Robot 13:15-14:45
Hamza Adıyaman   Sinema 11:30-13:00 Robot 13:15-14:45
M.Erhan Karadağ   Robot 11:30-13:00 Sinema 13:15-14:45
F.Zehra İner   Mat.&Zeka 11:30-13:00 Sinema 13:15-14:45
Beyza Büyükkılıç   Mat.&Zeka 11:30-13:00 Sinema 13:15-14:45
Yağmur Serdaroğlu   Sinema 11:30-13:00 Mat.&Zeka 13:15-14:45
Ebrar Nur Çetin   Mat.&Zeka 11:30-13:00 Sinema 13:15-14:45
Zeynep Bayındır   Sinema 11:30-13:00 Mat.&Zeka 13:15-14:45
Hüseyin Emre Tokgöz   Mat.&Zeka 11:30-13:00 robot 13:15-14:45
M. Salih Çiçek   Mat.&Zeka 11:30-13:00 robot 13:15-14:45
E. Esat Yelbay   Mat.&Zeka 11:30-13:00 sinema 13:15-14:45
Yahya Adıyaman   Mat.&Zeka 11:30-13:00 sinema 13:15-14:45
Fahri Serdar Baş   Müzik 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Semih Çetinkaya   Fen 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Zeynep Rana Saka   Müzik 15:00-16:30 Sinema 16:45-18:15
Şevval Özbek   Fen 15:00-16:30 Sinema 16:45-18:15
YağmurPalaşoğlu   Fen 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Taha Akalın   Fen 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Talha Bora   Fen 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Selingül Pekşen   Fen 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Gülşah Uluocak   Fen 15:00-16:30 Sinema 16:45-18:15
Nursena Karatabak   Fen 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Ensar Yücel   Müzik 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Ceren Türkmen   Fen 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Ezel Balcı   Müzik 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Özge Yıldız   Müzik 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Efe Yüksel   Müzik 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Feyzagül Korkmaz   Robot 15.00-16:30 Fen 16:45-18:15
Melih Çetinkaya   Robot 13:15-14:45 Sinema 15:00-16:30
Esma Hümeyra Güney   Mat.&Zeka 15:00-16:30 Fen 16:45-18:15
Eyüp Karaman   Mat.&Zeka 15:00-16:30 Fen 16:45-18:15
Furkan Yahşi   Mat.&Zeka 15:00-16:30 Fen 16:45-18:15
Şeyma Kırbaş   Mat.&Zeka 15:00-16:30 Fen 16:45-18:15
Hatice Eslem Özgüven   Mat.&Zeka 15:00-16:30 Fen 16:45-18:15
Mert Ceylan   Mat.&Zeka 13:15-14:45 Müzik 15:00-16:30
Lale Danki   Robot 11:30-13:00 Sinema 13:15-14:45
Ahmet Emre Tosun   Sinema 15:00-16:30 Fen 16:45-18:15
Berra Kılıçasya   Mat.&Zeka 15:00-16:30 Fen 16:45-18:15
Zeynep Umur   Müzik 15:00-16:30 Fen 16:45-18:15
Müge Kendir   Sinema 15:00-16:30 Fen 16:45-18:15
Zeynep Kaya   Mat.&Zeka 13:15-14:45 Sinema 15:00-16:30
İsmet Arda Aydın   Robot 13:15-14:45 Sinema 15:00-16:30
Elif Nurseli Özkan   Sinema 13:15-14:45 Mat.&Zeka 15:00-16:30
           
Ceyda Yaman   Mat.&Zeka 13:15-14:45 Fen 15:00-16:30
Yeliz Arslan   Mat.&Zeka 11:30-13:00 Sinema 13:15-14:45
M. Emir Güngören   Robot 11:30-13:00 Sinema 13:15-14:45
Tuncay Yavuz   Mat.&Zeka 15:00-16:30 Müzik 16:45-18:15
Ahmet Selim Bıyık   Robot 13:15-14:45 Müzik 15:00-16:30
Itır Ada Çiftçi   Sinema 11:30-13:00    
Melih Ak   Sinema 11:30-13:00 Mat.&Zeka 13:15-14:45
M.Fevzi Topal   Mat.&Zeka 15:00-16:30 Müzik 16:45-18:15
Elif Yaren Topal   Mat.&Zeka 15:00-16:30 Müzik 16:45-18:15
Zeynep Maden   Müzik 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Kemal Efe   Mat.&Zeka 15:00-16:30 Müzik 16:45-18:15
Gülşah Birinci   Robot 11:30-13:00 Sinema 13:15-14:45
Candan Pakize Kızılboya   Fen 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Ali Kemal Uygun   Robot 13:15-14:45 Mat.&Zeka 15:00-16:30
Ilgın Su Çiftçi   Sinema 11:30-13:00    
Sude Çelik   Mat.&Zeka 15:00-16:30 Fen 16:45-18:15
Efe Dönmez   Sinema 15:00-16:30 Robot 16:45-18:15
Zehra Betül Sevme   Mat.&Zeka 13:15-14:45 Müzik 15:00-16:30
Elif Duran   Robot 15:00-16:30 Fen 16:45-18:15

Ebrar Duran

Ömer Yaman

Yusuf Eymen Çetinkaya

Selin Sivri

 

Mat

Mat - Zeka

Robot

Robot

11:30-13:00

13:15-14:45

13:15-14:45

11:30-13:00

Robot

Robot

Sinema

Mat

13:15-14:45

15:00-16:30

15:00-16:30

13:15-14:45

www.enderuncocukuniversitesi.com adresinde yer alan içerik ve görseller Enderun Çocuk Üniversitesi
tarafından sağlanmıştır. İzinsiz kullanılamaz, başka medya ve mecralara iktibas edilemez.

Enderun Çocuk Üniversitesi | Copyright © 2011 Her hakkı saklıdır.