CUMARTESİ GÜNÜ ATÖLYELERİ ÖĞRENCİ LİSTELERİ

ADI  SOYADI   1. ATÖLYE SAAT 2. ATÖLYE SAAT
           
Talha Aydın   Mat.&Zeka 11:00 - 12:30 Robot 12:45 - 14:15
Furkan Bilgiç   Mat.&Zeka 11:00 - 12:30 Fen 12:45 - 14:15
Emre Kısa   Dil 11:00 - 12:30 Robot 12:45 - 14:15
Muhammed Ali Kaya   Dil 11:00 - 12:30 Fen 12:45 - 14:15
Koray Mali   Mat. 11:00 - 12:30 Fen 12:45 - 14:15
Asude Zeynep Aksoy   Müzik 11:00 - 12:30 Fen 12:45 - 14:15
Arda Demircan   Mat.&Zeka 11:00 - 12:30 Fen 12:45 - 14:15
Barış Berat Balcı   Mat.&Zeka 11:00 - 12:30 Fen 12:45 - 14:15
Emir Deli   Dil 11:00 - 12:30 Fen 12:45 - 14:15
Firdevs  Afra Bakır   Robot 12:45-14:15 Fen 14:30-16:00
Eyüp Yazar   Mat.&Zeka 11:00 - 12:30 Fen 12:45 - 14:15
Ecren Yaşar   Müzik 11:00 - 12:30 Fen 12:45 - 14:15
Zeynep Gökçe Kızılgüneş   Müzik 12:45 - 14:15 Fen 14:30 - 16:00
Azizcan Şafak   Dil 11:00 - 12:30 Müzik 12:45 - 14:15
Zeynep Emen   Dil 11:00 - 12:30 Mat.&Zeka 12:45 - 14:15
Yaren Kara   Robot 12:45 - 14:15 Fen 14:30 - 16:00
İrem Özarslan   Dil 11:00-12:30 Fen 14:30 - 16:00
Hüseyin Çelik   Robot 12:45 - 14:15 Fen 14:30 - 16:00
Yasemin Çendek   Müzik 12:45 - 14:15 Fen 14:30 - 16:00
İdil Buruntekin   Mat.&Zeka 12:45 - 14:15 Fen 14:30 - 16:00
Irmak Çiftçi   Dil 11:00 - 12:30 Mat.&Zeka 12:45 - 14:15
Hamza Kahraman   Müzik 11:00 - 12:30 Mat.&Zeka 12:45 - 14:15
Duru Nehir Akten   Mat.&Zeka 11:00 - 12:30 Müzik 12:45 - 14:15
Tuana Naz Güneş   Mat.&Zeka 12:45 - 14:15 Fen 14:30 - 16:00
Ömer Talha Çıldır   Dil 11:00 - 12:30 Fen 12:45 - 14:15
Mehmet Akif Ağlık   Mat.&Zeka 12:45 - 14:15 fen 14:30 - 16:00
Enes Dalkılıç   Müzik 11:00 - 12:30 Robot 12:45 - 14:15
Ali Erbek Gündoğdu   Müzik haftaiçi Robot 12:45 - 14:15
M. Fatih Akyüz   Dil 11:00 - 12:30 Fen 12:45 - 14:15
Ece Selin Bal   Mat.&Zeka 12:45 - 14:15 Fen 14:30 - 16:00
Ömer Ali Arkın   Mat.&Zeka 11:00 - 12:30 Robot 12:45 - 14:15
Ömer Faruk Akyol   Mat.&Zeka 12:45 - 14:15 Fen 14:30 - 16:00
Özge Öztürk    Mat.&Zeka 12:45 - 14:15 Fen 14:30 - 16:00
Şükrü Erdem Gök   Fen 11:00 - 12:30 Müzik 12:45 - 14:15
Zeynep Betül Seylan   Fen 11:00 - 12:30 Müzik 12:45 - 14:15
Ahmet Enes Şengül   Mat.&Zeka 14:30 - 16:00 Robot 16:15 - 17:45
Ahmet Emin Kiniş   Mat.&Zeka 14:30 - 16:00 Robot 16:15 - 17:45
Selma Şevval Bulut   Dil 12:45 - 14:15 Müzik 14:30 - 16:00
Gülce Sarak   Müzik 12:45 - 14:15 Robot 14:30 - 16:00
İsmail Ege Kestane   Müzik 12:45 - 14:15 Robot 14:30 - 16:00
Aylin Dalay   Mat.&Zeka 14:30 - 16:00 Robot 16:15 - 17:45
Umut Özyürek   Robot 14:30 - 16:00 Mat.&Zeka 16:15 - 17:45
M. Akif İsmailoğlu   Dil 14:30 - 16:00 Mat.&Zeka 16:15 - 17:45
Sami Yiğit Arkın   Dil 14:30 - 16:00 Mat.&Zeka 16:15 - 17:45
Barış Kurel   Dil 14:30 - 16:00 Robot 16:15 - 17:45
Elif Esila Türkmen   Fen 11:00 - 12:30 Dil 12:45 - 14:15
Duha Pekmezci   Müzik 12:45 - 14:15 Robot 14:30 - 16:00
Yılmaz Atadeniz   Robot 14:30 - 16:00 Fen 16:15 - 17:45
Ela Yasemin Çetinalp   Robot 14:30 - 16:00 Fen 16:15 - 17:45
Berk Çınar Aydemir   Dil 12:45 - 14:15 Robot 14:30 - 16:00
Ceren Şener   Mat.&Zeka 14:30 - 16:00 Robot 16:15 - 17:45
Emir Ömer Köroğlu   Müzik 14:30 - 16:00 Robot 16:15 - 17:45
Kerem Hança   Fen 11:00 - 12:30 Dil 12:45 - 14:15
Esra Karakoç   Mat.&Zeka 14:30 - 16:00 Fen 16:15 - 17:45
Elif Nisa Alturan   Fen 11:00 - 12:30 Dil 12:45 - 14:15
Ahsen Dönmez   Müzik 14:30 - 16:00 Robot 16:15 - 17:45
Ahmet Dönmez   Müzik 14:30 - 16:00 Robot 16:15 - 17:45
Ülkü Kübra Ödemiş   Fen 11:00 - 12:30 Dil 12:45 - 14:15
Elif Bayram   Fen 11:00 - 12:30 Dil 12:45 - 14:15
M.Esad Çelenk   Müzik 14:30 - 16:00 Fen 16:15 - 17:45
H.Üveys Ayan   Müzik 14:30 - 16:00 Fen 16:15 - 17:45
Ömer Han Bağcı   Robot 14:30 - 16:00 Fen 16:15 - 17:45
Elif Naz Deveci   Müzik 14:30 - 16:00 Fen 16:15 - 17:45
M. Şükrü Bakır   Mat.&Zeka 14:30 - 16:00 Robot 16:15 - 17:45
Zeynep Işık   Müzik 14:30 - 16:00 Mat.&Zeka 16:15 - 17:45
Aykut Kasap   Dil 12:45 - 14:15 Mat.&Zeka 14:30 - 16:00
Batur Alp Keskin   Müzik 11:00 - 12:30 Dil 12:45 - 14:15
Elif Naz Kahraman   Fen 11:00-12:30 Dil 12:45-14:15
Hüseyin Can Saydam   Mat.&Zeka 14:30 - 16:00 Fen 16:15 - 17:45
Efe Maden   Müzik 14:30 - 16:00 Mat.&Zeka 16:15 - 17:45
Efe Ekiz   Robot 14:30 - 16:00 Fen 16:15 - 17:45
Mercan Sekmen   Robot 14:30 - 16:00 Fen 16:15 - 17:45
Zeynep Hasanoğlu   Dil 14:30 - 16:00 Mat.&Zeka 16:15 - 17:45
Emre Büke   Dil 14:30 - 16:00 Mat.&Zeka 16:15 - 17:45
Feride Zümra Önder   Mat.&Zeka 14:30 - 16:00 Robot 16:15 - 17:45
Eray Güneş   Robot 14:30 - 16:00 Fen 16:15 - 17:45
Ömer Kırcalı   Mat.&Zeka 11:00-12:30 Fen 12:45-14:15
Zeynep Nur Gülmez   Dil 11:00-12:30 Mat.&Zeka 12:45-14:15
Kerem Karaselek   Mat.&Zeka 14:30-16:00 Robot 16:15-17:45
Beste Gökçe   Mat.&Zeka 12:45-14:15 Fen 14:30-16:00
M. Fatih Işık   Mat.&Zeka 11:00-12:30 dil 12:45-14:15
Ilgun Su Çiftçi   Fen 14:30-16:00    
Itır Ada Çiftçi   Dil 14:30-16:00    
Züleyha Aydın   Müzik 11:00-12:30 Mat.&Zeka 12:45-14:15
Meryem Işık   Müzik 11:00-12:30 Mat.&Zeka 12:45-14:15
Yağmur Lena Toptan   Dil 14:30-16:00 Mat.&Zeka 16:15-17:45
Yusuf Dağ   Mat.&Zeka 11:00-12:30 Fen 12:45-14:15
Tuğba İrem Deregözü   Dil 11:00-12:30 Mat.&Zeka 12:45-14:15
Batuhan Tuğlu   Dil 14:30-16:00 Mat.&Zeka 16:15-17:45
Zeynep Öz   Dil 14:30-16:00 Fen 16:15-17:45
Ayşe Yıldırım   Dil 14:30-16:00 Mat.&Zeka 16:15-17:45
Berfin Öztürk   Mat.&Zeka 11:00-12:30 Fen 12:45-14:15
Fatma Zehra Çolak   Müzik 12:45-14:15 Robot 14:30-16:00
Berra Çayır   Müzik 11:00-12:30 Robot 12:45-14:15
Ecrin Ertuğrul   Mat.&Zeka 14:30-16:00 Fen 16:15-17:45
Nurcan İzem Kazancı   Müzik 11:00-12:30 Robot 12:45-14:15
M. Bahtiyar Gündoğdu   Mat.&Zeka 14:30-16:00 Fen 16:15-17:45
Zehra Kızıltaş   Fen 11:00-12:30 Müzik 12:45-14:15
M. Baran Özkök   Robot 14:30-16:00 Mat.&Zeka 16:15-17:45
Hümanur Köroğlu   Mat.&Zeka 14:30-16:00 Robot 16:15-17:45
İrem Şimşek   Dil 11:00-12:30 Mat.&Zeka 12:45-14:15
Cemre mete   Dil 12:45-14:15 Mat.&Zeka 14:30-16:00
Hatice Şevval Yıldırım   Dil 14:30-16:00 Mat.&Zeka 16:15-17:45
Seçkin Kızılkaya   Dil 12:45-14:15 Mat.&Zeka 14:30-16:00

Alp Eren Keskin

Salih Şerafettinoğlu

Enes Yaman

Celal Parlak

Aylin Sena Taş

A. Hümeyra Akyüzlü

 

Dil

Mat

Ritim

Mat

Mat

Mat.

14:30-16:00

11:00-12:30

14:30-16:00

11:00-12:30

11:00-12:30

16:15-17:45

Mat.&Zeka

Robot

Mat.&Zeka

Fen

Fen

16:15-17:45

12:45-14:15

16:15-17:45

12:45-14:15

12:45-14:15

www.enderuncocukuniversitesi.com adresinde yer alan içerik ve görseller Enderun Çocuk Üniversitesi
tarafından sağlanmıştır. İzinsiz kullanılamaz, başka medya ve mecralara iktibas edilemez.

Enderun Çocuk Üniversitesi | Copyright © 2011 Her hakkı saklıdır.